127. Pláž
Signováno vpravo dole, rámováno,
Technika: olej na překližce
Šířka: 27 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 26 x 35 cm
Konec dražby: 20.07.2021 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč