127. Vesnice v horách
Nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60,5 cm, výška: 45,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.10.2021 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč