Vesnice v horách

Nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60,5 cm, výška: 45,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč