127. Zámecké schody

signováno na paspartě vpravo dole, zaskleno
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 37 x 28 cm

Konec dražby: 28.01.2019 22:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč