128. Bažanti
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1978
Šířka: 45 cm, výška: 60 cm, rámování: 71 x 56 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč