128. Jaroslav Panuška - Odpočinek
Okruh autora, signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 38 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2021 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč