129. Ve stráni
Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Šířka: 29 cm, výška: 49 cm, rámování: 72 x 45 cm
Konec dražby: 28.01.2019 22:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč