1284. Květiny ve váze
signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm, rámování: 19,5 x 18 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč