13. Husopaska
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1891
Šířka: 47 cm, výška: 37 cm, rámování: 47 x 57 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč