13. Portrét dámy z profilu
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 22 cm, rámování: 27 x 22 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč