13. Staroměstké náměsti
barevný lept na kartonu, signováno razítkem vlevo dole
Technika: lept na kartonu
Šířka: 10 cm, výška: 9 cm, rámování: 19,5 x 26 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč