13. V parku
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 45 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.01.2023 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč