Zimní radovánky

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1931
Šířka: 21,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 48 x 35 cm

Konec dražby: 30.11.2021 19:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč