130. Chlapec
nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 21 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 04.11.2020 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč