130. Sedící žena
Nesignováno, fixováno na kartonu, nerámováno
Technika: akvarel
Šířka: 22 cm, výška: 28 cm, rámování: 40 x 30 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč