132. Kubistické zátiší III.
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 55 cm, výška: 71 cm, rámování: 67,5 x 83,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč