131. Luční kytice
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1945
Šířka: 66 cm, výška: 51 cm, rámování: 62 x 77 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč