132. Chalupy v zahradě
Signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 34 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.10.2021 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč