132. U pláže
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 58 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč