133. Barevná kompozice
Zaskleno, rámováno.
Technika: tempera
Šířka: 49 cm, výška: 63 cm, rámování: 66,5 x 52,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč