133. Chalupy ve stráni
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 56 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč