133. Notre Dame
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1925
Šířka: 65 cm, výška: 53 cm, rámování: 58 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč