133. V březovém háji
nečitelně signováno vpravo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 28 cm, výška: 43 cm, rámování: 60 x 44,5 cm
Konec dražby: 05.01.2022 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 540 Kč