134. Odklízení sněhu
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 59 cm, výška: 42 cm, rámování: 57 x 73 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč