134. Portrét dámy
malba silně poškozena
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 47 cm, výška: 63 cm, rámování: 74 x 59 cm
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 03.05.2021 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč