135. Miniatura - Dívka s růží
Signováno vlevo uprostřed, rámováno, zaskleno, malba na kosti
Technika: kombinovaná technika, materiál: malba na kosti
Šířka: 7 cm, výška: 9 cm, rámování: pošk. 11 x 9 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč