135. Mořské vlnobití

signováno vpravo dole, čištěno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 67 x 97,5 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:14 SELČ

Zbývá: 3d 22h 50m 28s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč