137. V údolí Tepličky
neurčený autor
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 55 x 45 cm
Konec dražby: 28.07.2019 14:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč