136. Zimní krajina
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 65 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 75 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč