Kvetou trnky

zaskleno, rámováno, na reversu nečitelný přípis
Technika: olej na kartonu
Šířka: 78,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 69,5 x 96,5 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč