138. Kristus
Signováno a datováno vlevo dole v tisku. Číslováno 10/20 a signováno tužkou vpravo dole. Paspartováno a zaskleno.
Technika: lept, datace: 1944
Šířka: 24,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 49 x 36,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč