14. Jezdec na koni

rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 40 cm, rámování: 59 x 51 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč