Stromy mezi kameny

rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 47 x 55 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč