14. Stromy mezi kameny
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 47 x 55 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč