Malované pírko

Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: akryl, datace: 2000
Šířka: 17 cm, výška: 7 cm, rámování: 16 x 25 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč