140. Malované pírko
Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: akryl, datace: 2000
Šířka: 17 cm, výška: 7 cm, rámování: 16 x 25 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč