140. Městečko v krajině
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 52 cm, rámování: 74 x 97 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč