141. Svatá rodina
zbytky signatury vpravo dole dle zprávy o restaurování, rámováno v bohatém zlaceném rámu, zpráva o restaurování přiložena, osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 80 cm, výška: 97 cm, rámování: 110 x 90 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 10.05.2021 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč