143. Abstrakce
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 71 cm, výška: 48 cm, rámování: 49,5 x 72,5 cm
Konec dražby: 19.06.2019 21:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč