Benátky

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 56 x 42 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč