144. Konvolut

3ks obrazů různé techniky, rámováno od 18x15 do 48x37 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč