1437. Květina a dívka
nesignováno, paspartováno zaskleno a rámováno
Šířka: 45,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 78 x 61 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč