146. Krajina - Barbizonská škola
neurčený autor, původní francouzský zlacený rám
Technika: olej na dřevě
Šířka: 20 cm, výška: 14 cm, rámování: 34 x 28,5 cm pošk.
Konec dražby: 26.09.2017 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč