146. Návrat legionáře
plátno rentolováno, odborně restaurováno, rám mírně poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 90 cm, výška: 71 cm, rámování: 82 x 101,5 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 05.10.2020 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč