147. Motiv s koňmi
rámováno, oděrky na rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu
Šířka: 27 cm, výška: 22 cm, rámování: 32,5 x 37,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč