148. Ženský akt
signováno nečitelně vpravo dole, rámováno, plátno na jednom místě protrženo
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 70 cm, rámování: 88 x 108 cm
Stav: poškozená malba
Konec dražby: 10.02.2020 18:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč