148. Noční rostlina
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 41 cm, výška: 68 cm, rámování: 77 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč