149. Skalisté pobřeží
datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1923
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 43 x 57 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč