149. Skalisté pobřeží

datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1923
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 43 x 57 cm

Konec dražby: 10.11.2022 21:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč