15. Domácí idyla - Velký formát
signováno vpravo dole, pravděpodobně belgická škola konce 19.století, bohatě zdobený zlacený široký původní rám, mírné oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 65 cm, výška: 84 cm, rámování: 114 x 95 cm
Konec dražby: 21.06.2021 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč