Koupající se děti

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 78 cm

Konec dražby: 10.05.2022 19:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč