15. Lovečtí psi - L Formát
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 55 cm, rámování: 79 x 69 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.09.2022 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč